Milteks Baskı

Anasayfa > Hakkımızda > Kurucudan

Üretmek, ilerlemek ve gelişmek, hedefe her gün bir adım daha yaklaşmaktır.

Sektöre ve ülke ekonomisine büyük bir katkı sağlamaktır.

2015 yılından bu yana belirlediğimiz değerlerimiz çerçevesinde üretiyor, kumaşa vizyoner bir perspektifle yeni formlar kazandırıyoruz.

Bunu yaparken kalite rotasından hiç sapmıyoruz.

Yurt içinde Türkiye’nin en köklü markalarıyla uzun yıllardan bu yana dirsek temasında çalışıyor, birbirinden kaliteli kumaşları, renklerin ve desenlerin ahengiyle yeniden tasarlıyoruz.

Tekstil sektöründe, Türkiye’deki en güvenilir firmalardan olan markamız Milteks Baskı çatısı altında, ticari ve etik sınırları aşmadan, birçok alana katkı sağlayan çalışmalar gerçekleştirmeyi amaç ediniyoruz.

Bünyemizde kumaşa dair hemen her noktada üretim ve baskı işlemleri yapıyoruz.

Birbirinden değerli çalışanlarımız ve iş ortaklarımızla birlikte, kendi sektörümüzdeki ihtiyaca cevap veriyor, yetkinlik ve kapasitemizle sorunsuz bir iş programı yürütüyoruz.

İş ahlakı, kalite, güven, itina deneyim gibi prensiplerimizin rehberliğinde, yaptığımız işin zirvesine yürüme tutkusunu her geçen gün daha da artırıyoruz.

İş birliğinde bulunduğumuz tüm paydaşlarımız ile süreçte tamamen fayda sağlayan sağlam adımlar atıyor, dinamik yapımız sayesinde, hedeflerimizi her yeni günde daha da yukarılara taşıyoruz.

Stratejilerimiz çerçevesinde, her zaman olduğu gibi bugün de istihdam ve üretime katkı sağlamayı kendimize borç biliyoruz.

Kazanmanın şüphesiz ilk kuralı çalışmaktır.

Çalışmaya, gelişmeye, ilerlemeye gayret göstermek, eylemlerin en kıymetlisidir!

Sevgi ve Saygılarımla…

KADİR GÖKÇE
Yönetim Kurulu Başkanı
Milteks Baskı