Anasayfa > Hakkımızda

Hakkımızda

Milteks; kumaş baskı ve dijital baskı hizmetleri sunan bir tekstil markasıdır.

20 yılı aşkın tecrübesiyle, tekstil sektörünün nabzını tutan, vizyoner ve estetik bakış açısıyla çalışmalar yapan, üretmeyi seven ve başarıyı amaç edinen kişilerin aynı çatı altında bulustuğu bir profesyoneller topluluğudur

Uzun yıllardan bu yana, hazır giyim alanında iplik, örgü, boya, baskı, kesim, dikim ve ütü paket alanlarında know-how edinen, her dönem yeni analizler gerçekleştiren, güçlü ve emin adımlar ile iş ortaklarına avantajlı fırsatlar sunan bir markadır.

Milteks; iş ortaklarının tüm ihtiyaçlarına göre farklı kumaş türleri ve baskı teknikleri kullanarak, hızlı ve kaliteli ürünler üretir. Sahip olduğu geniş portföy ile birlikte bugüne dek 60’dan fazla ünlü giyim markasının kumaş ihtiyaçlarını karşılayarak sektöre yön vermiştir.

Mükemmeliyetçi yaklaşımla attığı her adımda kaliteyi takip eden Milteks, zarafet kokan, akılda kalıcı dokunuşlar ile birbirinden etkileyici örme kumaşlar ve baskı çalışmaları yapmaya devam etmektedir.

Milteks Baskı, uzun yıllardır edindiği sektör deneyimiyle ortaya harika ürünler koymakta, teknolojik cihazlar ile inovatif atılımlar yapmakta, prensiplerinden, etik çizgisinden ve disiplinli çalışma sisteminden ödün vermeden, iş birliği içerisinde olduğu, dirsek temas çalıştığı çok ünlü giyim markaları ve diğer paydaşlarıyla çalışmalarını kusursuz bir şekilde yürütmektedir.

Milteks Baskı; tekstil sektöründe faaliyet gösteren, güvenilir, öngörülü, kendi içinde oluşturduğu kurum kültürüne sadık, sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi hedefleyen dinamik bir firmadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Dünyadaki sektörel trendleri yakından takip ediyor ve tüm güncel trendleri, kendi operasyonel süreçlerimize adapte ediyoruz.

Bütün bunları yaparken de çevremizi unutmuyoruz. Üretim sürecinde çevre dostu malzemeler kullanıyor, geri dönüşümlü ürünler üretmeye özen gösteriyor ve doğal kaynakların korunmasına katkıda bulunuyoruz.

İtibar, itina, deneyim, kalite ve uyum kavramlarının vücut bulduğu, tekstil sektörü ve ülkemiz için var gücüyle çalışan, güçlü referansları olan bir marka olarak, bizleri gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir çalışma sistemini sürdürüyoruz.

Standartların üzerinde seyreden çalışmalarımız ve üretimlerimiz ile her gün daha da büyümeyi hedef ediniyoruz.

Farklı birimlerde görev alan 50’den fazla çalışanımız ile daha büyük hedeflere doğru koşmayı, bununla beraber milli değerleri gözeterek, beslendiği topluma fayda sağlama amacıyla, her geçen gün daha büyük bir istekle çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.

Marka Misyonu: Dokunduğumuz Her Alana Farklı Bir Boyut Kazandırmak

İpliğe ve kumaşa farklı bir boyut kazandıran Milteks Baskı, sanatsal bakış açısıyla, renkleri ve şekilleri, kumaşlar üzerinde adeta yeniden anlamlandırır. Yaptığımız işe olan hakimiyetimiz sayesinde başarı da kaçınılmazdır.

Marka Vizyonu: Yalnızca Türkiye’de Değil Tüm Dünyada

Tekstil alanında, dünyada yaşanan gelişmeleri uzaktan izlemek yerine, gelişmelere yön veren, alanında denenmemişleri deneyen, lider duruşuyla yalnızca Türkiye’de değil, dünyanın her yerinde, kumaş ve baskı endüstrisine hakim, potansiyel iş birlikçilerine sesini duyurmayı hedefler.

Çalışma Alanlarımız

  • Kumaş Üretimi
  • Örme Kumaş Satışı
  • Varak Baskı
  • Flok Baskı
  • Laminasyon Baskı
  • Glitter Baskı
  • Pul Çakma

Ar-Ge ve Tasarım

Milteks baskı olarak global dünyayı yakından takip ediyor, trendleri yeni model ve tasarımlarımıza entegre ederek fark yaratıyoruz.

Sürdürülebilirlik

Ekolojimizi önemsiyoruz. Milteks olarak dünyamızı her daim 1. sırada tutarak, tasarım ve üretimin tüm alanlarında çevre dostu uygulamalar sunuyoruz.

Üstün Kalite

Mükemmellik ilkemiz ile iş ortaklarımıza hızlı çözümler sunarak, üretim ve hizmet aşamalarındaki kalite çıtamızı sürekli yükselterek standartları belirliyoruz.

Showroom Fotoğrafları